Kadra | Nowomieszczanie - Fight Club & Gym
Kadra
Paweł Markowski
Marcelina Kruszyńska
Dawid Koprowski
Kadra - Paweł Markowski
×
W zawodzie trenera działam już od kilku lat, ukończyłem studia wyższe na uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, mam spore doświadczenie w prowadzeniu treningów indywidualnych dostosowanych do potrzeby osób zarówno w pełni sprawny jak i tych którzy wracają do zdrowia po poważnych kontuzjach, posiadam sporą rzeszę zadowolonych klientów, mój zawód jest moją pasją, trenuje od dziecka po dzień dzisiejszy, chcesz sprawdzić swoich sił bądź wrócić do sprawności? Zapraszam chętnie Ci pomogę.
Kadra - Marcelina Kruszyńska
×
Cześć ! moją pasją jest zdrowy styl życia oraz pomoc w odnajdywaniu się w nim innym. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz na Uczelni Społeczno-Medycznej w Warszawie, dzięki czemu uzyskałam tytuł magistra dietetyki klinicznej. Od kilku lat wzbogacam swoją wiedzę kursami w zakresie żywienia osób chorych oraz osób aktywnych fizycznie, aby być jeszcze lepszą w tym co robię. Chętnie pokaże ci, że zdrowe jedzenie nie musi być drogie, bez smaku oraz w małych ilościach. 🙂
Kadra - Dawid Koprowski
×
Jestem zawodnikiem trójboju siłowego i kulturystyki, prowadzę w tym kierunku również podopiecznych. Pomagam w osiąganiu perfekcyjnej techniki, budowaniu lepszej sylwetki jak i poprawie zdrowia. Rozpisuje progresje treningowe, zwiększające możliwości wysiłkowe.
MAPA ul. Kazimierza Wielkiego 5 (Galeria Stary Targ), Nowe Miasto Lubawskie
KARTY MULTISPORT Honorujemy karty MultiSport. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o kartach MultiSport.